top of page
Konsultacje on-line
Pierwszorazowa konsultacja on-line
Kontrolna konsultacja on-line

Podczas pierwszorazowej konsultacji on-line przeprowadzę dokładny wywiad i badanie dzięki użyciu programu Skype do wideo-rozmowy. Jest to konsultacja zdalna i taka forma promuje samowystarczalność pacjenta, przy czym terapeuta jest przewodnikiem w procesie rehabilitacji. Naszym celem jest odpowiedź na pytania: 

- Dlaczego Cię boli i czy to coś poważnego?

- Jak długo to może boleć?

- Co możesz zrobić, żeby sobie pomóc?

Konsultuję w ten sposób również pacjentów po urazach oraz po operacjach.

Do umówionej konsultacji trzeba będzie się przygotować - dobrze jest wysłać wcześniej e-mail z informacjami, które myślisz, że mogą być istotne. Jeśli masz jakieś wyniki badań, dobrze jest je dołączyć. Trzeba zarezerwować sobie czas w osobnym pokoju z dobrym światłem, gdzie będziesz mieć trochę przestrzeni, żeby wstać i trochę się poruszać. To wszystko pozwoli nam maksymalnie skupić się na Tobie podczas konsultacji.

Następnie ustalimy specyficzną dla Ciebie strategię działania. Plan i instruktaż (materiały foto lub video) prześlę w formie elektronicznej.

Jeżeli będziesz potrzebować, możemy umówić się na kontrolne konsultacje on-line.

Cena pierwszorazowej konsultacji 120 zł,

czas trwania ok. 60 min.

Podczas kontrolnej sesji będziemy kontaktować się przez Skype. Pozwoli nam to odpowiedzieć sobie na pytania, dostosować plan ćwiczeń i fizjoterapii do aktualnego stanu funkcjonalnego i kontynuować Twój proces rehabilitacji.

Po skończonej sesji on-line podsumuję konsultację i ustalenia. Wskazania oraz instruktaż ćwiczeń prześlę w formie elektronicznej.

Cena konsultacji kontrolnej 90 zł,

czas trwania 30-40 minut

Umów konsultację on-line pod numerem
795 770 535
lub przez e-mail: okurowskirehabilitacja@gmail.com
bottom of page